Hakkımızda

SMMM Hakan YılmazKurucumuz İSMMMO (İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası) üyesi Hakan Yılmaz 1977 İstanbul doğumlu özel sektörde çeşitli alanlarda faaliyet gösteren firmalarda 1992 yılında Ticaret Lisesi stajyeri olarak başlayarak yıllarca Mali İşler yöneticiliği yapmıştır. Sakarya Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans mezunudur.

İstanbul merkezli işletmemizde Muhasebe, vergi, danışmanlık, şirket kuruluşu ve dijital vergilendirme konularında hizmet vermekteyiz. Çeşitli sektörlerdeki uzmanlığımızla İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerinde, bütün işletmelere hizmet veriyoruz.

Tecrübemize teknolojiyi katarak, her daim yenilenerek ve sürekli araştırmacı yapımızla yolumuza devam ediyoruz. Bu yolda bize yeni katılan ve halihazırdaki işletmelerle bütün bu birikimimizi paylaşmaktan imtina etmiyoruz.

İşletmenizin dinamik ve daha şeffaf yapıya kavuşmasında, devlete karşı vergi ve bildirimlerinin zamanında ve eksiksiz olarak yapılmasında tecrübemiz ve birikimimizle daima yanıbaşınızdayız. Bizimle iletişime geçiniz.

İSMMMO

İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası İstanbul’da faaliyet gösteren Mali Müşavirlerin bağlı olduğu 3568 sayılı kanuna tabi meslek kuruluşudur.