Hizmet bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

Öncelikle gelişen teknoloji ve bu teknolojiye devlet kurumlarının tam uyumu ile tüm yasal beyanname ve bildirimler elektronik ortamda verilebilmektedir. Bu nedenden dolayıdır ki hizmet verdiğimiz bölgeler olarak tüm Türkiye’yi sayabiliriz.

Yani Türkiye’nin herhangi bir ilindeki bir işletme ile sözleşme imzalayıp, tüm muhasebe işlem ve süreçlerini İstanbul merkezimizden yönetebiliyor, vergi, sigorta ve muhasebe kayıtlarını yapabiliyoruz. Aylık oluşan gelir-gider belgeleri kargo vasıtası ile tarafımıza gönderildiğinde  yukarıda saydığımız tüm işlemleri gerçekleştirip, şirket yöneticilerine raporlama yapabiliyoruz. 

Talep edilmesi durumunda İstanbul ili dahilinde mükelleflerimizin, kendi işletmesinde, yerinde etkin bir muhasebe defter tutma sistemi kuruyoruz. Kendi işletmesinde, muhasebe sistemini takip edecek personel konusunda yönlendirme yapıyoruz. Personelin mesleki eğitimi ve denetimini gerçekleştirip, finansal raporları, şirket yetkililerine yönlendiriyoruz.

İşletmenizin dinamik ve daha şeffaf yapıya kavuşmasında, devlete karşı vergi ve bildirimlerinin zamanında ve eksiksiz olarak yapılmasında tecrübemiz ve birikimimizle daima yanıbaşınızdayız. Bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul dahilinde hizmet verdiğimiz bölgeler;